Snel contact?
Bereik ons snel via Whatsapp Business

.

Zyxel SFP-SX-D 1000BaseSX

87,90
(€ 106,36 incl. BTW)

Zyxel SFP-SX-D - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 550 m



Centrale voorraad: Ruim op voorraad, levertijd 1-2 werkdagen Artikelnummer fabrikant: 91-010-204001B Ons artikelnummer: 1838689 EAN : 4718937510344 Categorie:

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

xel SFP-SX-D. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 1310 nm. Vormfactor: Plug-in, Veiligheid: Class 1 Laser, CSA, TUV, 21 CFR 1040.10 & 1040.11. Breedte: 56 mm, Diepte: 13,4 mm, Hoogte: 12,5 mm. Afmetingen (BxDxH): 56 x 13,4 x 12,46 mm

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Certificaten

VeiligheidClass 1 Laser, CSA, TUV, 21 CFR 1040.10 & 1040.11

Eisen aan de omgeving

Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf5 - 95 procent
Temperatuur bij opslag-40 - 85 °C
Temperatuur, in bedrijf0 - 70 °C

Gewicht en omvang

Breedte56 mm
Diepte13,4 mm
Hoogte12,5 mm

Kenmerken

FormaatPlug-in

Netwerk

Bekabelingstechnologie1000Base-LHX
Overdrachtssnelheid (max)1000 Mbit/s

Overige specificaties

Afmetingen (BxDxH)56 x 13,4 x 12,46 mm

Prestatie

Golflengte1310 nm
Maximaal bereik550 m