Snel contact?
Bereik ons snel via Whatsapp Business

.

Zyxel SFP-LX-10-D 1000BaseLX SFP

121,90
(€ 147,50 incl. BTW)

Zyxel SFP-LX-10-D - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LX - LC - maximaal 10 km



Centrale voorraad: Ruim op voorraad, levertijd 1-2 werkdagen Artikelnummer fabrikant: 91-010-203001B Ons artikelnummer: 1838760 EAN : 4718937510337 Categorie:

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

xel SFP-LX-10-D. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Certificering: Class 1 Laser 21 CFR 1040.10 & 1040.11 CSA TUV. Breedte: 56 mm, Diepte: 13,4 mm, Hoogte: 12,5 mm. Afmetingen (BxDxH): 56 x 13,4 x 12,46 mm

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Certificaten

CertificeringClass 1 Laser
21 CFR 1040.10 & 1040.11
CSA
TUV

Eisen aan de omgeving

Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf5 - 95 procent
Temperatuur bij opslag-40 - 85 °C
Temperatuur, in bedrijf0 - 70 °C

Gewicht en omvang

Breedte56 mm
Diepte13,4 mm
Hoogte12,5 mm

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max)1000 Mbit/s

Overige specificaties

Afmetingen (BxDxH)56 x 13,4 x 12,46 mm

Prestatie

Golflengte1310 nm
Hot-swapJa
Maximaal bereik10000 m