Snel contact?
Bereik ons snel via Whatsapp Business

.

TP-Link 1000Base-BX WDM SFP Module LC 10KM

20,90
(€ 25,29 incl. BTW)

TP-Link TL-SM321B - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-BX - LC/UPC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 (TX) / 1550 (RX) nm



Centrale voorraad: Ruim op voorraad, levertijd 1-2 werkdagen Artikelnummer fabrikant: TL-SM321B Ons artikelnummer: 2325176 EAN : 6935364030520 Categorie:

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

-LINK TL-SM321B. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 3.3 V. Breedte: 55,4 mm, Diepte: 12,9 mm, Hoogte: 12,9 mm. Breedte verpakking: 122,5 mm, Diepte verpakking: 81,5 mm, Hoogte verpakking: 38,5 mm

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Certificaten

CertificeringFCC, CE

Eisen aan de omgeving

Luchtvochtigheid bij opslag5 - 90 procent
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf10 - 90 procent
Temperatuur bij opslag-40 - 80 °C
Temperatuur, in bedrijf0 - 70 °C

Energie

Ingangsspanning3.3 V

Gewicht en omvang

Breedte55,4 mm
Breedte van de verpakking122,5 mm
Diepte12,9 mm
Diepte van de doos81,5 mm
Gewicht pakket60 g
Hoogte12,9 mm

Gewicht en omvang

Hoogte van de verpakking38,5 mm

Netwerk

NetwerkstandaardIEEE 802.3z
Overdrachtssnelheid (max)1250 Mbit/s
Soort aansluitingSFP

Prestatie

Maximaal bereik10000 m
Plug and playJa
Rx-golflengte (max)1310 nm
SFP transceiver typeVezel-optiek
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteundJa
Tx-golflengte (max)1550 nm
Vezelkabel diameters ondersteund9/125 µm