Snel contact?
Bereik ons snel via Whatsapp Business

.

TP-Link Gigabit SFP module Multi-mode LC 550M

20,90
(€ 25,29 incl. BTW)

TP-Link TL-SM311LM - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm



Centrale voorraad: Ruim op voorraad, levertijd 1-2 werkdagen Artikelnummer fabrikant: TL-SM311LM Ons artikelnummer: 2325173 EAN : 6935364030209 Categorie:

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

-LINK TL-SM311LM. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 3.3 V

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Certificaten

CertificeringFCC, CE

Eisen aan de omgeving

Luchtvochtigheid bij opslag5 - 90 procent
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf10 - 90 procent
Temperatuur bij opslag-40 - 80 °C
Temperatuur, in bedrijf0 - 70 °C

Energie

Ingangsspanning3.3 V

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max)1250 Mbit/s
Soort aansluitingSFP
Vezel-optische connectorLC (UPC)

Prestatie

Golflengte850 nm
Maximaal bereik550 m
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteundJa
Plug and playJa
SFP transceiver typeVezel-optiek
Vezelkabel diameters ondersteund50/125,62.5/125 µm

Technische details

Full duplexJa