Snel contact?
Bereik ons snel via Whatsapp Business

.

TP-Link 1000M RJ45 to 1000M SFP slot

23,90
(€ 28,92 incl. BTW)

TP-Link MC220L - Glasvezel mediaconverter - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-SX, 1000Base-LH - RJ-45 / SFP (mini-GBIC) - maximaal 10 km - 850 nm / 1310 nm - voor P/N: TL-MC1400



Centrale voorraad: Ruim op voorraad, levertijd 1-2 werkdagen Artikelnummer fabrikant: MC220L Ons artikelnummer: 2332179 EAN : 6935364030476 Categorie: media converters

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

-LINK MC220L. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1ab,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m. LED-indicatoren: Link, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x, Certificering: FCC, CE. Vermogensverbruik (max): 3,95 W

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Certificaten

CertificeringFCC, CE

Eisen aan de omgeving

Luchtvochtigheid bij opslag5 - 90 procent
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf10 - 90 procent
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Temperatuur, in bedrijf0 - 40 °C

Energie

Vermogensverbruik (max)3,95 W

Gewicht en omvang

Breedte94,5 mm
Breedte van de verpakking204 mm
Diepte73 mm
Diepte van de doos165 mm
Gewicht pakket420 g
Hoogte27 mm
Hoogte van de verpakking65 mm

Netwerk

Auto MDI/MDI-XJa
Ethernet interface typeGigabit Ethernet

Netwerk

Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden1000 Mbit/s
NetwerkstandaardIEEE 802.1ab,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z
Overdrachtssnelheid (max)1000 Mbit/s
Vezel-optische connectorSFP

Ontwerp

LED-indicatorenLink

Overige specificaties

Aansluitingen1x 1000M SC
1x 1000M RJ45
Afmetingen (BxDxH)94,5 x 73 x 27 mm
BekabelingstechnologieUTP 5e, 5
Full duplexJa
Voldoet aan industriestandaardenIEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x

Poorten & interfaces

Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten1
ConnectiviteitstechnologieBedraad
Fibre channel-poorten1

Prestatie

Maximaal bereik10000 m