Snel contact?
Bereik ons snel via Whatsapp Business

.

TP-Link RJ45 to multi-mode SC fiber Converter

30,90
(€ 37,39 incl. BTW)

TP-Link MC100CM - Glasvezel mediaconverter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC multimodus - maximaal 2 km - 1310 nm



Centrale voorraad: Niet op voorraad, bel ons voor de levertijd Artikelnummer fabrikant: MC100CM Ons artikelnummer: 2332174 EAN : 6935364030391 Categorie: media converters

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

-LINK MC100CM. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC, CE. Vermogensverbruik (max): 2,5 W

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Certificaten

CertificeringFCC, CE

Eisen aan de omgeving

Luchtvochtigheid bij opslag5 - 90 procent
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf10 - 90 procent
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Temperatuur, in bedrijf0 - 40 °C

Energie

Vermogensverbruik (max)2,5 W

Gewicht en omvang

Breedte94,5 mm
Breedte van de verpakking204 mm
Diepte73 mm
Diepte van de doos165 mm
Gewicht pakket350 g
Hoogte27 mm
Hoogte van de verpakking65 mm

Netwerk

Ethernet interface typeGigabit Ethernet
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden1000 Mbit/s
NetwerkstandaardIEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max)1000 Mbit/s
Vezel-optische connectorSC

Ontwerp

InternNee
Kleur van het productZwart
LED-indicatorenJa

Overige specificaties

Aansluitingen1x 100M SC
1x 100M RJ45
Afmetingen (BxDxH)94,5 x 73 x 27 mm
BekabelingstechnologieUTP 3, 4, 5e, 5
Full duplexJa
Voldoet aan industriestandaardenIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

Poorten & interfaces

Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten1
ConnectiviteitstechnologieBedraad
Fibre channel-poorten1

Prestatie

Golflengte1310 nm
Maximaal bereik2000 m