Snel contact?
Bereik ons snel via Whatsapp Business

.

StarTech Dell EMC SFP-10G-ER Compatible SFP+10GE

956,90
(€ 1.157,85 incl. BTW)

StarTech.com Dell EMC SFP-10G-USR compatibel SFP+ transceiver module - 10GBase-SR glasvezel (SFP10GUSREMS) - SFP+ transceivermodule (gelijk aan: Dell EMC SFP-10G-ER) - 10 GigE - 10GBase-ER - LC enkele modus - maximaal 40 km - 1550 nm



Centrale voorraad: Niet op voorraad, bel ons voor de levertijd Artikelnummer fabrikant: SFP10GEREMST Ons artikelnummer: 6323463 EAN : Categorie:

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

10 Gbps | enkele modus | LC | 40 km | levenslange garantie

De SFP10GUSREMS is een Dell EMC SFP-10G-USR compatibel glasvezel SFP+ transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd, en getest is voor gebruik met Dell EMC switches en routers.Dit product levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit op via glasvezel kabels, voor 10GBase-SR conform netwerken, op een maximale afstand van 150 m.Technische specificaties:

Golflengte: 850nm

Maximale gegevensoverdrachtssnelheid: 10 Gbps

Type: multimodeVerbindingstype: LC connector

Maximale overdrachtsafstand: 150 m

MTBF: 53,972,659 urenStroomverbruik: < 1,0 W

Digital Diagnostics Monitoring (DDM): J

Deze SFP+ glasvezel module is hot-swappable, waardoor upgrades en vernieuwing probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen.StarTech.com SFP's

Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules hebben levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning. Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Dell EMC SFP-10G-USR

The StarTech.com Advantage

- Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Dell EMC SFP-10G-ER
- StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
- Voldoet aan OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Certificaten

CertificeringCE, FCC, UL, REACH
RoHS complianceJa

Energie

Typisch stroomverbruik1,6 W

Gewicht en omvang

Breedte58,4 mm
Breedte van de verpakking90 mm
Diepte13,9 mm
Diepte van de doos115 mm
Gewicht30 g
Gewicht pakket50 g
Hoogte12,6 mm
Hoogte van de verpakking31 mm

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten1 stuk(s)

Logistieke gegevens

Breedte van de omdoos9 cm
Hoeveelheid per omdoos1 stuk(s)
Hoogte van de omdoos3,1 cm
Lengte omdoos11,5 cm

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max)10000 Mbit/s

Netwerk

Soort aansluitingSFP+
Vezel-optische connectorLC

Prestatie

Compatibele productenSFP-10G-ER
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)Ja
Fiber ethernet cabling technologie10GBASE-ER
Golflengte1550 nm
Hot-swapJa
Kleur van het productZilver
Maximaal bereik40000 m
Mean time between failures (MTBF)38631862 uur
MerkcompatibiliteitDell
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteundNee
SFP transceiver typeVezel-optiek
SFP-zendernormER
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteundJa