Snel contact?
Bereik ons snel via Whatsapp Business

.

StarTech Cisco SFP-10G-LR-40 Comp. SFP+10GbE DDM

875,90
(€ 1.059,84 incl. BTW)

StarTech.com SFP+ module transceiver - glasvezel 10GBase-BX40 - stroomopwaarts - Dell EMC SFP-10G-BX40-U compatibel (SFP10GBX40US) - SFP+ transceivermodule (gelijk aan: Cisco SFP-10G-LR-40) - 10 GigE - 10GBase-LR - LC enkele modus - maximaal 40 km - 1310



Centrale voorraad: Niet op voorraad, bel ons voor de levertijd Artikelnummer fabrikant: SFP-10G-LR-40-ST Ons artikelnummer: 6323543 EAN : Categorie:

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

10 Gbps | enkele modus | LC | 40 km | levenslange garantie

De SFP10GBX40US is een Dell EMC SFP-10G-BX40-U compatibel glasvezel SFP+ transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd, en getest is voor gebruik met Dell EMC switches en routers.Dit product levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit op via glasvezel kabels, voor 10GBase-BX40 conform netwerken, op een maximale afstand van 40 km.Technische specificaties:

Golflengte: 1330nmTx/1270nmRx

1330nmTx/1270nmRx

Maximale gegevensoverdrachtssnelheid: 10 Gbps

Type: enkele modusVerbindingstype: LC connector

Maximale overdrachtsafstand: 40 km

MTBF: 3,736,187 urenStroomverbruik: < 1,6 W

Digital Diagnostics Monitoring (DDM): J

Deze SFP+ glasvezel module is hot-swappable, waardoor upgrades en vernieuwing probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen.StarTech.com SFP'sStarTech.com SFP's

Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules hebben levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning. Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Dell EMC SFP-10G-BX40-U

The StarTech.com Advantage

- Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Cisco SFP-10G-LR-40
- StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
- Voldoet aan OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Energie

Typisch stroomverbruik1,6 W

Gewicht en omvang

Breedte58,4 mm
Breedte van de verpakking90 mm
Diepte13,9 mm
Diepte van de doos115 mm
Gewicht21 g
Gewicht pakket50 g
Hoogte13,7 mm
Hoogte van de verpakking31 mm

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten1 stuk(s)

Netwerk

NetwerkstandaardIEEE 802.3ae
Overdrachtssnelheid (max)10000 Mbit/s
Soort aansluitingSFP+
Vezel-optische connectorLC

Prestatie

Compatibele productenSFP-10G-LR-40
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)Ja
Fiber ethernet cabling technologie10GBASE-LR
Golflengte1310 nm
Hot-swapJa
Kleur van het productZilver
Maximaal bereik40000 m
Mean time between failures (MTBF)426514897 uur
MerkcompatibiliteitCisco
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteundNee
SFP transceiver typeVezel-optiek
SFP-zendernormLR
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteundJa