Snel contact?
Bereik ons snel via Whatsapp Business

.

StarTech Cisco SFP-10G-BX60D-I Compatible SFP+

843,90
(€ 1.021,12 incl. BTW)

StarTech.com SFP+ module transceiver - glasvezel 10GBase-BX10 - stroomafwaarts - Dell EMC SFP-10G-BX10-D compatibel (SFP10GBX10DS) - SFP+ transceivermodule (gelijk aan: Cisco SFP-10G-BX60D-I) - 10 GigE - 10GBase-BX-D - LC enkele modus - maximaal 60 km - 1



Centrale voorraad: Niet op voorraad, bel ons voor de levertijd Artikelnummer fabrikant: SFP-10G-BX60D-I-ST Ons artikelnummer: 6323544 EAN : Categorie:

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

10 Gbps | enkele modus | LC | 60 km | levenslange garantie

De SFP10GBX10DS is een Dell EMC SFP-10G-BX10-D compatibel glasvezel SFP+ transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd, en getest is voor gebruik met Dell EMC switches en routers.Dit product levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit op via glasvezel kabels, voor 10GBase-BX10 conform netwerken, op een maximale afstand van 10 km.Technische specificaties:

Golflengte: 1270nmTx/1330nmRx

1270nmTx/1330nmRx

Maximale gegevensoverdrachtssnelheid: 10 Gbps

Type: enkele modusVerbindingstype: LC connector

Maximale overdrachtsafstand: 10 km

MTBF: 3,736,187 urenStroomverbruik: < 1,3 W

Digital Diagnostics Monitoring (DDM): J

Deze SFP+ glasvezel module is hot-swappable, waardoor upgrades en vernieuwing probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen.StarTech.com SFP'sStarTech.com SFP's

Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules hebben levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning. Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Dell EMC SFP-10G-BX10-D

The StarTech.com Advantage

- Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Cisco SFP-10G-BX60U-I
- StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
- Te combineren met SFP-10G-BX60D-I

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Certificaten

CertificeringCE, FCC, REACH
RoHS complianceJa

Energie

Typisch stroomverbruik1 W

Gewicht en omvang

Breedte58,4 mm
Breedte van de verpakking90 mm
Diepte14 mm
Diepte van de doos115 mm
Gewicht24 g
Gewicht pakket50 g
Hoogte12,6 mm
Hoogte van de verpakking31 mm

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten1 stuk(s)

Logistieke gegevens

Breedte van de omdoos9 cm
Hoeveelheid per omdoos1 stuk(s)
Hoogte van de omdoos3,1 cm
Lengte omdoos11,5 cm

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max)10000 Mbit/s
Soort aansluitingSFP+
Vezel-optische connectorLC

Prestatie

Compatibele productenSFP-10G-BX60D-I
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)Ja
Hot-swapJa
Kleur van het productZilver
Maximaal bereik60000 m
MerkcompatibiliteitCisco
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteundNee
Rx-golflengte (max)1270 nm
SFP transceiver typeVezel-optiek
SFP-zendernormBX-D
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteundJa
Tx-golflengte (max)1330 nm