Snel contact?
Bereik ons snel via Whatsapp Business

.

StarTech.com 2-Port 10G Fiber Network Ca

330,90
(€ 400,39 incl. BTW)

StarTech.com 10G Network Card - 2x 10G Open SFP+ Multimode LC Fiber Connector - Intel 82599 Chip - Gigabit Ethernet Card (PEX20000SFPI) - Netwerkadapter - PCIe 2.0 x4 laag profiel - 10 GigE - 10GBase-LR, 10GBase-SR, 10GBase-LRM - zwart - voor P/N: BNDTB10



Centrale voorraad: Beperkte voorraad, levertijd 1-2 werkdagen Artikelnummer fabrikant: PEX20000SFPI Ons artikelnummer: 4631422 EAN : 065030860604 Categorie: netwerk adapters

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

Creëer een snelle verbinding met hoge bandbreedte met deze voordelige glasvezelnetwerkkaart Deze netwerkkaart voegt twee open SFP+ sleuven toe aan uw server of high-powered werkstation, waardoor u uw server of werkstation gemakkelijk kunt aansluiten op een 10 gigabit glasvezelnetwerk via de SFP+ modules van uw keuze.

Verstuur bestanden met grotere snelheden
Grote bestanden, multimedia content en een toenemend aantal gebruikers zorgen voor een constante vraag naar meer bandbreedte in uw netwerkinfrastructuur. Met deze glasvezel NIC kunt u de snelheid en stabiliteit van een 10 gigabit netwerk optimaal benutten. De NIC ondersteunt datatransmissiesnelheden tot 10 Gbps per poort, of tot 20 Gbps per poort in full-duplex modus.

Voeg schaalbare netwerkverbindingen toe aan uw server of werkstation
De glasvezel NIC is compatibel met de meeste 10 GbE SFP+ transceivers, waardoor u flexibele configuratieopties krijgt om uw computer direct en over grotere afstanden op een glasvezelnetwerk aan te sluiten.

De kaart heeft twee open SFP+ sleuven met ondersteuning van uitwisselbare SFP+ modules, inclusief de StarTech.com 10 GBase-SR SFP+ glasvezeltransceivermodule (SKU: SFP10GSRST). Zo kunt u de modules kiezen die het best bij uw netwerkbehoeften passen op basis van afstand en soort verbinding. StarTech.com SFP+ kabels zijn een betrouwbare oplossing voor de verbinding van telecommunicatie- en datacommunicatieapparatuur, zoals routers en switches, bij gigabit Ethernet- en glasvezel-kanaaltoepassingen.

Vergroot uw netwerkmogelijkheden
Deze 10 gigabit netwerkkaart maakt gebruik van de Intel® 82599 chipset, die is ontworpen voor de kracht, prestatie en verbeterde mogelijkheden die u nodig hebt voor betrouwbare netwerkverbindingen met uw server of computer. De Intel chip biedt vele geavanceerde functies waaronder Intel® Virtualization Technology for Connectivity, PXE netwerk boot ondersteuning en tot 15K jumbo frame ondersteuning.

De PEX20000SFPI wordt gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Bandbreedte

Overdrachtssnelheid (max)20000 Mbit/s

Certificaten

CertificeringCE, FCC
RoHS complianceJa

Eisen aan de omgeving

Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf20 - 80 procent
Temperatuur bij opslag-20 - 60 °C
Temperatuur, in bedrijf5 - 50 °C

Gewicht en omvang

Breedte18 mm
Breedte van de verpakking143 mm
Diepte135 mm
Diepte van de doos170 mm
Gewicht102 g
Gewicht pakket178 g
Hoogte120 mm
Hoogte van de verpakking30 mm

Inhoud van de verpakking

Low-profile bracketJa
Montagebeugels meegeleverdJa
Snelle installatiehandleidingJa

Netwerk

ChipsetIntel® 82599

Netwerk

DatastroombeheerJa
Jumbo frames15000
Jumbo Frames ondersteuningJa
NetwerkstandaardIEEE 802.1Q,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3aq,IEEE 802.3x
VLAN-taggingJa

Ontwerp

Kleur van het productZwart, Metallic

Poorten & interfaces

ConnectiviteitstechnologieNiet draadloos
Fibre channel-poorten2
HostinterfacePCI Express
InterfaceFiber
InternJa
PCI versie2.0
Vezel-optische connectorSFP+

Prestatie

Ondersteunde server operating systemsWindows Server 2008 R2,Windows Server 2012,Windows Server 2012 R2,Windows Server 2016
Ondersteunt LinuxJa
Ondersteunt WindowsWindows 10,Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home,Windows 10 Home x64,Windows 10 IOT Core,Windows 10 Pro,Windows 10 Pro x64,Windows 10 x64,Windows 7,Windows 7 Enterprise,Windows 7 Ente