Snel contact?
Bereik ons snel via Whatsapp Business

.

StarTech.com 10G Open SFP+Network Card

247,90
(€ 299,96 incl. BTW)

StarTech.com 1 Poort 10G Open SFP+ Netwerkkaart - Intel Chip - MM/SM - PCI Express 10G NIC met Open SFP+ - PCIe 10G Ethernet netwerkkaart - Netwerkadapter - PCIe 2.0 x8 - 10 GigE - 10GBase-LR, 10GBase-SR, 10GBase-LRM - zwart - voor P/N: SFP10GBBXDST, SFP1



Centrale voorraad: Niet op voorraad, bel ons voor de levertijd Artikelnummer fabrikant: PEX10000SFPI Ons artikelnummer: 4631418 EAN : 0065030866163 Categorie: netwerk adapters

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

Deze glasvezelnetwerkkaart biedt betrouwbare, krachtige netwerkconnectiviteit, door toevoeging van een open SFP+ sleuf aan uw server of hoogvermogen werkstation. Hij biedt een eenvoudige en voordelige manier voor de upgrade van uw server of werkstation naar een 10 gigabit glasvezelnetwerk via de SFP+ module van uw keuze en biedt u de flexibiliteit om multi-mode of single-mode glasvezel te gebruiken. Verhoog uw netwerksnelheid Diverse factoren zijn verantwoordelijk voor de behoefte van meer bandbreedte in uw netwerkinfrastructuur. Een toenemend aantal netwerkgebruikers en data-intensieve applicaties, zoals multimedia streaming en de overdracht van grote bestanden, zorgen allemaal voor de behoefte aan meer bandbreedte in uw netwerkinfrastructuur. Met deze glasvezel NIC kunt u de verhoogde snelheid en stabiliteit van een 10 gigabit netwerk optimaal benutten, met dataoverdrachtsnelheden tot 10 Gbps. Voeg schaalbare netwerkverbindingen toe aan uw server of werkstation De glasvezel NIC is compatibel met de meeste 10 GbE SFP+ transceivers. Dit biedt u flexibele configuratieopties om uw computer direct en over grotere afstanden op een glasvezelnetwerk aan te sluiten. De kaart heeft een open SFP+ sleuf met ondersteuning van één uitwisselbare 10 GBase SFP+ module. Zo kunt u de glasvezeltransceivermodule kiezen die het best bij uw netwerkbehoeften past op basis van afstand en soort verbinding. StarTech.com biedt verschillende SFP+ transceivermodules inclusief de SFP10GLRST single-mode SFP+, de SFP10GLRMST multi-mode SFP+ en de SFP10GSRST multi-mode LC met DDM. Bovendien biedt StarTech.com SFP+ kabels een betrouwbare oplossing voor de verbinding van telecommunicatie- en datacommunicatieapparatuur, zoals routers en switches. Vergroot uw netwerkmogelijkheden De 10 gigabit netwerkkaart is uitgerust met de Intel® 82599 chipset, die de kracht, prestatie en verbeterde mogelijkheden biedt die u nodig hebt voor betrouwbare netwerkverbindingen met uw server of computer. De Intel chip biedt vele geavanceerde functies waaronder Intel® Virtualization Technology for Connectivity, PXE netwerk boot ondersteuning en tot 15K jumbo frame ondersteuning. De PEX10000SFPI wordt gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Bandbreedte

Full duplexJa
Overdrachtssnelheid (max)10000 Mbit/s

Certificaten

CertificeringCE, FCC, REACH
RoHS complianceJa

Eisen aan de omgeving

Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf20 - 80 procent
Temperatuur bij opslag-20 - 60 °C
Temperatuur, in bedrijf5 - 50 °C

Gewicht en omvang

Breedte18 mm
Breedte van de verpakking142 mm
Diepte135 mm
Diepte van de doos172 mm
Gewicht102 g
Gewicht pakket178 g
Hoogte120 mm
Hoogte van de verpakking32 mm

Inhoud van de verpakking

Low-profile bracketJa
SnelstartgidsJa

Minimale systeemeisen

Aanbevolen gebruikPC

Netwerk

ChipsetIntel® 82599

Netwerk

DatastroombeheerJa
Fiber ethernet cabling technologie10GBASE-LR,10GBASE-LRM,10GBASE-SR
Jumbo frames15000
Jumbo Frames ondersteuningJa
NetwerkstandaardIEEE 802.1Q,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3aq,IEEE 802.3x
VLAN-taggingJa

Ontwerp

Kleur van het productZwart

Poorten & interfaces

ConnectiviteitstechnologieNiet draadloos
Fibre channel-poorten1
HostinterfacePCI Express
InterfaceFiber
InternJa
PCI versie2.0
Vezel-optische connectorSFP+

Prestatie

Ondersteunde server operating systemsWindows Server 2008 R2,Windows Server 2012,Windows Server 2012 R2,Windows Server 2016
Ondersteunt LinuxJa
Ondersteunt WindowsWindows 10,Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home,Windows 10 Home x64,Windows 10 IOT Core,Windows 10 Pro,Windows 10 Pro x64,Windows 10 x64,Windows 7,Windows 7 Enterprise,Windows 7 Ente