Snel contact?
Bereik ons snel via Whatsapp Business

.

StarTech Ethernet to ST MM Fiber Media Converter

69,90
(€ 84,58 incl. BTW)

StarTech.com 10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter ST 2 km - Glasvezel mediaconverter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / ST multimodus - maximaal 2 km - 1310 nm - voor P/N: ETCHS2U, SVA12M2NEUA, SVA12M5NA



Centrale voorraad: Niet op voorraad, bel ons voor de levertijd Artikelnummer fabrikant: ET90110ST2 Ons artikelnummer: 4462025 EAN : 0065030846257 Categorie: netwerk adapters

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

Verleng een 10/100 Mbit/s Ethernet-verbinding met 2 km via multimode ST glasvezel

Met de ET90110ST2 10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter (ST, 2 km) kunt u een Ethernet-netwerk (10/100 Mbit/s) via multimode glasvezel tot op 2 km verlengen.

Een voordelige oplossing voor het aansluiten van een 10/100 Mbit Ethernet-netwerk (10/100Base-T) naar afgelegen netwerksegmenten via een 100Base-FX glasvezel-backbone. De duurzame en handige Ethernet naar ST-glasvezel converter heeft een volledig stalen behuizing en kan eenvoudig via plug-and-play worden geïnstalleerd waarvoor vrijwel geen configuratie nodig is.

Voor nog meer veelzijdigheid kan deze glasvezel-converter onafhankelijk worden gebruikt, of worden geïnstalleerd in het 20-slot 2U-rack (ETCHS2U).

Met 2 jaar garantie en gratis levenslange technische ondersteuning door StarTech.com.

The StarTech.com Advantage

- Doorgeven van verbindingsverlies en statuscontrole op afstand voor een maximale uptime
- Zet Ethernet om naar glasvezel als onafhankelijk apparaat, of kan worden geïnstalleerd in de 20-slot behuizing ETCHS2U voor nog meer veelzijdigheid
- Robuuste, stalen behuizing voor duurzaamheid en gebruik in ruwe omgevingen

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Certificaten

CertificeringCE, FCC
RoHS complianceJa

Eisen aan de omgeving

Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf10 - 90 procent
Temperatuur bij opslag-10 - 70 °C
Temperatuur, in bedrijf0 - 60 °C

Energie

Externe adapterJa
Output current1 A
Spanning12 V

Gewicht en omvang

Breedte van de verpakking207 mm
Diepte van de doos137 mm
Gewicht600 g
Gewicht pakket757 g
Hoogte van de verpakking90 mm

Inhoud van de verpakking

GebruikershandleidingJa

Netwerk

Auto MDI/MDI-XJa
Converter input interface10Base-T
Converter output interface100Base-FX
Duplex systeemVolledig, Half

Netwerk

Ethernet interface typeFast Ethernet
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden10,100 Mbit/s
Overdrachtssnelheid (max)200 Mbit/s
Vezel-optische connectorST

Ontwerp

InternNee
Kleur van het productZwart

Overige specificaties

Afmetingen (BxDxH)95 x 160 x 20 mm
Full duplexJa

Poorten & interfaces

Aansluiting voor netstroomadapterJa
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten1
ConnectiviteitstechnologieBedraad
Fibre channel-poorten1

Prestatie

Draad modus structuurMultimode
Golflengte1310 nm
Maximaal bereik2000 m
Plug and playJa