Snel contact?
Bereik ons snel via Whatsapp Business

.

Lenovo BNT 1000BaseSX SFP Transceiver

152,90
(€ 185,01 incl. BTW)

Lenovo - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC - voor Flex System SI4091



Centrale voorraad: Niet op voorraad, bel ons voor de levertijd Artikelnummer fabrikant: 81Y1622 Ons artikelnummer: 2140360 EAN : 883436100540 Categorie:

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

novo 1000BASE-SX SFP. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Certificaten

CertificeringMSA

Eisen aan de omgeving

Luchtvochtigheid bij opslag10 - 85 procent
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf10 - 80 procent
Temperatuur bij opslag-40 - 85 °C
Temperatuur, in bedrijf0 - 70 °C

Gewicht en omvang

Breedte13,4 mm
Diepte56,5 mm
Hoogte8,5 mm

Netwerk

Bekabelingstechnologie1000BASE-SX
NetwerkstandaardIEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u
Overdrachtssnelheid (max)1000 Mbit/s

Netwerk

SFP transceiver typeSX
Soort aansluitingSFP
Vezel-optische connectorLC

Prestatie

Auto MDI/MDI-XJa
Golflengte850 nm
Hot-plug ondersteuningJa
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteundJa
SFP transceiver typeVezel-optiek
SFP-zendernormSX
Soort kabelVezel-optiek