Snel contact?
Bereik ons snel via Whatsapp Business

.

Lenovo BNT QSFP+DAC BREAK OUT CABLE. 5 METER

530,90
(€ 642,39 incl. BTW)

BNT 40Gb to 4x10Gb QSFP+ Direct Attach Break Out Cable - Netwerkkabel - SFP+ naar QSFP+ - 5 m - voor BNT RackSwitch G8264F, RackSwitch G8264R



Centrale voorraad: Niet op voorraad, bel ons voor de levertijd Artikelnummer fabrikant: 49Y7888 Ons artikelnummer: 2698451 EAN : 883436107495 Categorie: netwerk kabel accessoires

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

QSFP+ provides flexible connectivity for 40Gb Ethernet. For 40Gb-to-40Gb connectivity, clients can use QSFP+ Direct Attach Cables up to 3 meters. To increase the number of available 10Gb ports, use QSFP+ DAC Break Out Cables to spit out each 40Gb port and connect up to four 10Gb SFP+ external ports using copper. For 40Gb connectivity over longer distances, use a QSFP+ transceiver and QSFP+ MTP optical cables to connect up to 4 10Gb ports using fiber. 10Gb transceivers are needed at the other end.

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Kenmerken

Aansluiting 1QSFP+
Aansluiting 2QSFP+
Lengte snoer5 m

Kenmerken

Overdrachtssnelheid40 Gbit/s