Snel contact?
Bereik ons snel via Whatsapp Business

.

Intel NIC/Eth QSFP+SR Optics Unit

305,90
(€ 370,14 incl. BTW)

Intel - QSFP+ zendontvanger module - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-SR4 - MPO meervoudige modus - maximaal 150 m - 850 nm - voor Ethernet Converged Network Adapter X520, XL710 Ethernet Server Adapter XL710



Centrale voorraad: Niet op voorraad, bel ons voor de levertijd Artikelnummer fabrikant: E40GQSFPSR Ons artikelnummer: 4037882 EAN : 5032037060479 Categorie: netwerk adapters

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

tel E40GQSFPSR. Marktsegment: LAD, Producttype: Network Interface Card, Export Control Classification Number (ECCN): EAR99

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Ontwerp

ProductfamilieIntel Ethernet Optics
ProductserieIntel Ethernet SFP optics

Overige specificaties

Halogeen vrijNee
Lage halogeen opties beschikbaarNee

Prestatie

Ethernet-adapter ARK ID84321

Technische details

Code geharmoniseerd systeem (HS)8517620090
Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS)NA
Export Control Classification Number (ECCN)EAR99
Halogeen vrijNee
IntroductiedatumQ2'14

Technische details

Kaarttype netwerkinterfaceServer
Laatste wijziging63903513
LanceringsdatumQ2'14
MarktsegmentLAD
ProductnaamIntel Ethernet QSFP+ SR Optics
ProducttypeNetwork Interface Card
Status van bestellingLaunched
URL productsamenvattinghttp://www.intel.com/content/www/us/en/ethernet-products/optics-cables/ethernet-qsfp-optics-brief.html