Snel contact?
Bereik ons snel via Whatsapp Business

.

Intel NIC/Eth QSFP+LR Optics Unit

1.301,90
(€ 1.575,30 incl. BTW)

Intel - QSFP+ zendontvanger module - 40 Gigabit LAN - 40GBase-LR - MPO meervoudige modus - maximaal 10 km - 1310 nm - voor Ethernet Converged Network Adapter X520-QDA1



Centrale voorraad: Niet op voorraad, bel ons voor de levertijd Artikelnummer fabrikant: E40GQSFPLR Ons artikelnummer: 4037881 EAN : 5032037086776 Categorie: netwerk adapters

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

tel E40GQSFPLR. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit/s, Soort aansluiting: QSFP+, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Blauw, Metallic, Status: Launched. Lanceringsdatum: Q2'16

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Kenmerken

Status van bestellingLaunched

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max)40000 Mbit/s
SFP transceiver typeLR4
Soort aansluitingQSFP+
Vezel-optische connectorLC

Overige specificaties

LanceringsdatumQ2'16

Prestatie

Code geharmoniseerd systeem (HS)8517620090
Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS)NA

Prestatie

Duplex systeemVolledig
Export Control Classification Number (ECCN)5A991
Hot-swapJa
Kleur van het productBlauw, Metallic
SFP-zendernormLR4

Technische details

ARK ID95600
Full duplexJa