Snel contact?
Bereik ons snel via Whatsapp Business

.

Intel NIC/Eth SFP+SR Optics Unit

83,90
(€ 101,52 incl. BTW)

Intel Ethernet SFP+ SR Optics - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 1000Base-SX, 10GBase-SR - 850 nm - voor Ethernet Converged Network Adapter X520, X710 Ethernet Server Adapter X520



Centrale voorraad: Ruim op voorraad, levertijd 1-2 werkdagen Artikelnummer fabrikant: E10GSFPSR Ons artikelnummer: 1813668 EAN : 735858211956 Categorie:

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

tel E10GSFPSR. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Aluminium. Typisch stroomverbruik: 1 W. Status: Launched. Lanceringsdatum: Q4'09, Productserie: Intel Ethernet SFP optics

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Certificaten

RoHS complianceJa

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf0 - 70 ┬░C

Energie

Typisch stroomverbruik1 W

Kenmerken

ProductserieIntel Ethernet SFP optics
Status van bestellingLaunched

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max)10000 Mbit/s
Soort aansluitingSFP+
Vezel-optische connectorLC

Overige specificaties

LanceringsdatumQ4'09

Prestatie

Code geharmoniseerd systeem (HS)8517620090

Prestatie

Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS)NA
Export Control Classification Number (ECCN)5A991
Golflengte850 nm
Kleur van het productAluminium
Maximaal bereik300 m
SFP-zendernormSR

Technische details

ARK ID50680
DuurzaamheidscertificatenRoHS