Snel contact?
Bereik ons snel via Whatsapp Business

.

Intel NIC/Eth SFP+LR Optics Unit

229,90
(€ 278,18 incl. BTW)

Intel Ethernet SFP+ LR Optics - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 1000Base-LX, 10GBase-LR - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm - voor Ethernet Converged Network Adapter X520, X710 Ethernet Server Adapter X520



Centrale voorraad: Niet op voorraad, bel ons voor de levertijd Artikelnummer fabrikant: E10GSFPLR Ons artikelnummer: 1813669 EAN : 5032037041515 Categorie:

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

tel E10GSFPLR. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Export Control Classification Number (ECCN): 5A991. Kleur van het product: Zwart, Status: Launched. Lanceringsdatum: Q4'09, Aansluitingen: SFP+LR, Productserie: Intel Ethernet SFP optics

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Kenmerken

ProductserieIntel Ethernet SFP optics
Status van bestellingLaunched

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max)10000 Mbit/s

Overige specificaties

AansluitingenSFP+LR
LanceringsdatumQ4'09

Prestatie

Code geharmoniseerd systeem (HS)8517620090

Prestatie

Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS)NA
Export Control Classification Number (ECCN)5A991
Kleur van het productZwart

Technische details

Ethernet LANJa