Snel contact?
Bereik ons snel via Whatsapp Business

.

HPE 0BASE-SX LC Conn SFP Ext Temp XCVR

211,90
(€ 256,40 incl. BTW)

HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC - 850 nm - voor HPE Aruba AP-318, AP-374, AP-375, AP-375EX, AP-377, AP-377EX



Centrale voorraad: Niet op voorraad, bel ons voor de levertijd Artikelnummer fabrikant: Q8N53A Ons artikelnummer: 4557887 EAN : 190017244525 Categorie: netwerk accessoirers

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

SFP-SX Extended Temperature 1000BASE-SX SFP 850nm LC Connector Pluggable GbE XCVR for use with select Aruba products

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Gewicht en omvang

Breedte56 mm
Diepte15 mm
Gewicht17,7 g
Hoogte13 mm

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max)1000 Mbit/s

Netwerk

Soort aansluitingSFP
Vezel-optische connectorLC

Prestatie

Golflengte850 nm
Koperen ethernetbekabelingstechnologie1000BASE-SX