HPE 0BASE-LX LC Conn SFP Ext Temp XCVR

447,90
(€ 541,96 incl. BTW)

HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LX - LC - 1310 nm - voor HPE Aruba AP-318, AP-374, AP-375, AP-377



Centrale voorraad: Niet op voorraad, bel ons voor de levertijd Artikelnummer fabrikant: Q8N52A Ons artikelnummer: 4557886 EAN : Categorie: netwerk accessoirers

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

00BASE-LX LC Conn SFP Ext Temp XCVR

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

data storage devices

Golflengte1310 nm
Kleur van het productMetallic
SFP-zendernormLX

Gewicht en omvang

Breedte56 mm
Diepte15 mm
Gewicht17,7 g
Hoogte13 mm

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max)1000 Mbit/s
Soort aansluitingSFP
Vezel-optische connectorLC

omschrijving-NL

00BASE-LX LC Conn SFP Ext Temp XCVR

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.
00BASE-LX LC Conn SFP Ext Temp XCVR

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.