Snel contact?
Bereik ons snel via Whatsapp Business

.

HPE X140 40G QSFP+LC LR4L 2km SM XCVR

3.601,90
(€ 4.358,30 incl. BTW)

HPE X140 - QSFP+ zendontvanger module - 40 Gigabit LAN - 40GBase-LRL4 - LC enkele modus - maximaal 2 km - voor FlexFabric 12902E Switch Chassis



Centrale voorraad: Niet op voorraad, bel ons voor de levertijd Artikelnummer fabrikant: JL286A Ons artikelnummer: 4023646 EAN : 190017042879 Categorie:

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

40G QSFP+ LR4L 2km Transceiver, LC connector, for use with selected HPE products

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Certificaten

CertificeringMSA

Gewicht en omvang

Gewicht180 g

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten1 stuk(s)

Netwerk

Bekabelingstechnologie40GBase-LR4L
Overdrachtssnelheid (max)40000 Mbit/s
SFP transceiver typeLR4
Soort aansluitingQSFP+
Vezel-optische connectorLC

Prestatie

Hot-plug ondersteuningJa
Maximaal bereik2000 m
SFP transceiver typeVezel-optiek
SFP-zendernormLR4
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteundJa
Soort kabelVezel-optiek