Snel contact?
Bereik ons snel via Whatsapp Business

.

HPE X142 40G QSFP+MPO SR4 Transceiver

1.194,90
(€ 1.445,83 incl. BTW)

HPE X142 - QSFP+ zendontvanger module - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-SR4 - MPO meervoudige modus - maximaal 100 m - 850 nm - voor HPE Aruba 2930M 24 Smart Rate POE+ 1-Slot, 8325-32C, 8325-48Y8C



Centrale voorraad: Niet op voorraad, bel ons voor de levertijd Artikelnummer fabrikant: JH231A Ons artikelnummer: 3443151 EAN : 889296046301 Categorie:

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

wlett Packard Enterprise X142 40G QSFP+ MPO SR4. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit/s, Soort aansluiting: QSFP+. Compatibele producten: HP 5400R zl2, Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Certificaten

CertificeringMSA

Eisen aan de omgeving

Luchtvochtigheid bij opslag10 - 85 procent
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf10 - 80 procent
Temperatuur bij opslag-40 - 85 °C
Temperatuur, in bedrijf0 - 70 °C

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten1 stuk(s)

Netwerk

Bekabelingstechnologie40GBASE-SR4
Overdrachtssnelheid (max)40000 Mbit/s
Soort aansluitingQSFP+

Netwerk

Vezel-optische connectorMPO

Prestatie

Auto MDI/MDI-XJa
Compatibele productenHP 5400R zl2
Golflengte850 nm
Hot-plug ondersteuningJa
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteundJa
SFP transceiver typeVezel-optiek
SFP-zendernormSR4