Snel contact?
Bereik ons snel via Whatsapp Business

.

HP Intel 10GbE SFP/SR Tranceiver

40,00
(€ 48,40 incl. BTW)

Intel - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - LC - 850 nm - voor Workstation Z2 G4, Z2 G5, Z2 G8, Z220, Z230, Z420, Z620, Z820



Centrale voorraad: Niet op voorraad, bel ons voor de levertijd Artikelnummer fabrikant: C3N53AA Ons artikelnummer: 2714781 EAN : 887111344656 Categorie: netwerk adapters

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

Intel 10GbE SFP+. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten1 stuk(s)

Netwerk

NetwerkstandaardIEEE 802.3ae
Overdrachtssnelheid (max)10000 Mbit/s
Soort aansluitingSFP+
Vezel-optische connectorSFP+

Prestatie

Golflengte850 nm

Prestatie

HP-segmentBedrijf, Enterprise
Kleur van het productZilver
Maximaal bereik300 m
SFP transceiver typeVezel-optiek
SFP-zendernormSR