Snel contact?
Bereik ons snel via Whatsapp Business

.

HPE B-series 8Gb LW 25km FC SFP 1 Pack

6.306,90
(€ 7.631,35 incl. BTW)

HPE - SFP+ transceivermodule - 8Gb glasvezelkanaal (ELW) - Glasvezelkanaal - maximaal 25 km - voor Brocade 16Gb/12, 16Gb/24 HPE 8/24, 8/8, SN6000 StoreFabric SN6500, SN8600B 4-slot



Centrale voorraad: Niet op voorraad, bel ons voor de levertijd Artikelnummer fabrikant: AW538A Ons artikelnummer: 1885038 EAN : Categorie:

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

wlett Packard Enterprise B-series 8Gb Extended LW 25km Fibre Channel SFP+. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 8000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Certificaten

CertificeringMSA

Eisen aan de omgeving

Luchtvochtigheid bij opslag10 - 85 procent
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf10 - 80 procent
Temperatuur bij opslag-40 - 85 °C
Temperatuur, in bedrijf0 - 70 °C

Gewicht en omvang

Breedte13,4 mm
Diepte56,5 mm
Hoogte8,5 mm

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten1 stuk(s)

Netwerk

Bekabelingstechnologie10GBase-ELW
Overdrachtssnelheid (max)8000 Mbit/s

Netwerk

SFP transceiver typeLW
Soort aansluitingSFP+
Vezel-optische connectorLC

Prestatie

Auto MDI/MDI-XJa
Hot-plug ondersteuningJa
Maximaal bereik25000 m
SFP transceiver typeVezel-optiek
SFP-zendernormLW
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteundJa
Soort kabelVezel-optiek