Snel contact?
Bereik ons snel via Whatsapp Business

.

HPE 10GbE SW B-series SFP+Transceiver

1.400,90
(€ 1.695,09 incl. BTW)

HPE Converged Enhanced Ethernet - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - voor HPE SN8000B 32 StoreFabric SN4000, SN8000B 4-Slot, SN8000B 8-Slot, SN8600B 4-slot



Centrale voorraad: Niet op voorraad, bel ons voor de levertijd Artikelnummer fabrikant: AP823A Ons artikelnummer: 1763664 EAN : 884962127582 Categorie:

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

wlett Packard Enterprise B-series 10GbE Short Wave SFP+ Transceiver. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+. Breedte: 120,7 mm, Diepte: 38,1 mm, Hoogte: 203,2 mm

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Gewicht en omvang

Breedte120,7 mm
Diepte38,1 mm
Gewicht230 g
Hoogte203,2 mm

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max)10000 Mbit/s
Soort aansluitingSFP+
Vezel-optische connectorLC

Prestatie

Golflengte850 nm
Maximaal bereik300 m
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteundJa
SFP transceiver typeVezel-optiek
Soort kabelVezel-optiek