Snel contact?
Bereik ons snel via Whatsapp Business

.

HPE 30m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable

174,90
(€ 211,63 incl. BTW)

HPE - Netwerkkabel - LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M) - 30 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - voor HPE 3600, 8/24, 8/8, SN6000 StoreFabric SN6500, SN6600B 32, SN6610, SN6620C 24, SN6650



Centrale voorraad: Niet op voorraad, bel ons voor de levertijd Artikelnummer fabrikant: AJ838A Ons artikelnummer: 1583909 EAN : 4948382581464 Categorie: optische netwerk bekabeling

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

wlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3. Lengte snoer: 30 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Full duplex, Kleur kabel: Blauw

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

data storage devices

Aansluiting 1LC
Aansluiting 2LC
Bekleding diameter125 µm
Draad modus structuurMultimode
Full duplexJa
Geslacht connectorMale connector / Male connector
Golflengte1300 nm
Kern diameter50 µm

data storage devices

Kleur kabelBlauw
Lengte snoer30
Ondersteunde golflengten1300 nm
Soort stekkersMannelijk/Mannelijk
Verlies van insertion0,5 dB

Gewicht en omvang

Gewicht454 g
Lengte snoer30 m