Snel contact?
Bereik ons snel via Whatsapp Business

.

HPE 0.5m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable

56,00
(€ 67,76 incl. BTW)

HPE - Netwerkkabel - LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M) - 0.5 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - voor HPE 3600, 8/24, 8/8, SN6000 StoreFabric SN6500, SN6600B 32, SN6610, SN6620C 24, SN6650



Centrale voorraad: Niet op voorraad, bel ons voor de levertijd Artikelnummer fabrikant: AJ833A Ons artikelnummer: 1583788 EAN : 884420053675 Categorie: optische netwerk bekabeling

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

wlett Packard Enterprise AJ833A. Lengte snoer: 0,5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Blauw

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

data storage devices

Aansluiting 1LC
Aansluiting 2LC
Bekleding diameter125 µm
Full duplexJa
Geslacht connectorMannelijk
Golflengte850 nm
Kern diameter50 µm

data storage devices

Kleur kabelBlauw
Lengte snoer0.5 m
Ondersteunde golflengten850 nm
Overdrachtssnelheid10 Gbit/s
Soort stekkersMannelijk

Overige specificaties

Aansluiting(en)2 x LC