Snel contact?
Bereik ons snel via Whatsapp Business

.

HPE BLc 10Gb LR SFP+Opt

781,90
(€ 946,10 incl. BTW)

HPE - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-LR - voor SimpliVity 380 Gen10 Node, 380 Gen9 Node Virtual Connect Flex-10



Centrale voorraad: Niet op voorraad, bel ons voor de levertijd Artikelnummer fabrikant: 455886-B21 Ons artikelnummer: 1670216 EAN : 883585354658 Categorie:

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor for single-mode or multi-mode fibers

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Certificaten

CertificeringMSA

Eisen aan de omgeving

Luchtvochtigheid bij opslag10 - 85 procent
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf10 - 80 procent
Temperatuur bij opslag-40 - 85 °C
Temperatuur, in bedrijf0 - 70 °C

Energie

Ingangsspanning3.3 V

Gewicht en omvang

Breedte13,4 mm
Diepte56,5 mm
Hoogte8,5 mm

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten1 stuk(s)

Netwerk

Bekabelingstechnologie10GBASE-LR

Netwerk

NetwerkstandaardIEEE 802.3z
Overdrachtssnelheid (max)10000 Mbit/s
Soort aansluitingSFP+

Prestatie

Auto MDI/MDI-XJa
Hot-plug ondersteuningJa
SFP transceiver typeVezel-optiek
SFP-zendernormLR
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteundJa
Vezelkabel diameters ondersteund9/125 µm