Snel contact?
Bereik ons snel via Whatsapp Business

.

Dell Networking Transceiver SFP+10GbE

116,90
(€ 141,45 incl. BTW)

Dell - Kit - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - maximaal 300 m - 850 nm - voor ProSupport Plus N2128, N3024, N3048, N3132, X1052 PowerEdge R440, R540, R740, T440, T640



Centrale voorraad: Niet op voorraad, bel ons voor de levertijd Artikelnummer fabrikant: 407-BBOU Ons artikelnummer: 3454447 EAN : 5397063819560 Categorie:

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

- Type apparaat:Networking transceiver - Networking golflengte:Tot 850nm De Dell? SFP+ transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een SFP (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een duplex LC-connector. De Dell Networking 10GBase-LRM SFP+ transceiver biedt 10 GbE connectiviteit tot 300 m. Bovendien is dit product uitgerust met een unieke, verbeterde digitale diagnose- en bewakingsinterface die in realtime toegang geeft tot de functieparameters van het apparaat zoals temperatuur van de transceiver, biasstroom van de laser, verzonden optisch vermogen, ontvangen optisch vermogen en voedingsspanning van de transceiver. Dit product is compatibel met de volgende systemen. - DELL NETWORKING N4000 N4064F - DELL NETWORKING N-SERIES N2024 - DELL NETWORKING N-SERIES N2024P - DELL NETWORKING N-SERIES N2048 - DELL NETWORKING N-SERIES N2048P - DELL NETWORKING N-SERIES N3024 - DELL NETWORKING N-SERIES N3024F - DELL NETWORKING N-SERIES N3024P - DELL NETWORKING N-SERIES N3048 - DELL NETWORKING N-SERIES N3048P - PowerConnect 5524 - PowerConnect 5524P - PowerConnect 5548 - PowerConnect 5548p - PowerConnect 6224 - PowerConnect 6224F - PowerConnect 6224P - PowerConnect 6248 - PowerConnect 6248P - PowerConnect 7024 - PowerConnect 7024F - PowerConnect 7024P - PowerConnect 7048 - PowerConnect 7048P - PowerConnect 7048R - PowerConnect 8100.

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max)10000 Mbit/s
Soort aansluitingSFP+
Vezel-optische connectorSFP+

Prestatie

Golflengte850 nm

Prestatie

Hot-plug ondersteuningJa
Maximaal bereik300 m
SFP-zendernormSR