Snel contact?
Bereik ons snel via Whatsapp Business

.

D-Link Transceiver/F+ENet TX>FENet FX SC MM 2km

69,90
(€ 84,58 incl. BTW)

D-Link DMC 300SC - Glasvezel mediaconverter - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC multimodus - maximaal 2 km



Centrale voorraad: Ruim op voorraad, levertijd 1-2 werkdagen Artikelnummer fabrikant: DMC-300SC/E Ons artikelnummer: 1002257 EAN : 790069241826 Categorie: media converters

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

Link DMC-300SC. Bekabelingstechnologie: 10Base-T, 100BASE-T, 100Base-FX. LED-indicatoren: LAN, Certificering: FCC Class B, VCCI Class B, CE Class B. Typisch stroomverbruik: 7,2 W. Gewicht: 300 g. Breedte verpakking: 208 mm, Diepte verpakking: 274 mm, Hoogte verpakking: 68 mm

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Certificaten

CertificeringFCC Class B, VCCI Class B, CE Class B

Eisen aan de omgeving

Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf10 - 90 procent
Temperatuur bij opslag-25 - 70 °C
Temperatuur, in bedrijf0 - 40 °C

Energie

Typisch stroomverbruik7,2 W

Gewicht en omvang

Breedte van de verpakking208 mm
Diepte van de doos274 mm
Gewicht300 g
Gewicht pakket769 g
Hoogte van de verpakking68 mm

Ontwerp

LED-indicatorenLAN

Overige specificaties

Afmetingen (BxDxH)89 x 119 x 25 mm
Bekabelingstechnologie10Base-T, 100BASE-T, 100Base-FX
Full duplexJa
InterfaceRJ-45, SC
Soort kabelUTP Cat. 3, 4, 5; 62.5/125?m MM Fiber; 10/125?m SM Fiber
Stroomvoorziening7.5V, 1.5A

Technische details

Aantal dozen per pallet (lucht)44
Aantal dozen per pallet (zee)44
Aantal per pallet (lucht)440 stuk(s)
Aantal per pallet (zee)440 stuk(s)
Breedte pallet120 cm
Breedte transportverpakking29,1 cm
Brutogewicht transportverpakking8,39 kg
Hoeveelheid per transportverpakking10 stuk(s)
Hoogte transportverpakking45,2 cm
Lengte pallet110 cm
Lengte transportverpakking37 cm
Nettogewicht transportverpakking7,69 kg
Pallet brutogewicht (lucht)391 kg
Pallet brutogewicht (zee)391 kg
Pallethoogte (lucht)194,3 cm
Pallethoogte (zee)194,3 cm