Snel contact?
Bereik ons snel via Whatsapp Business

.

D-Link Module/1xGENet SX MM f Switch DES-3200

56,90
(€ 68,85 incl. BTW)

D-Link DEM 311GT - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm - voor DES 30XX DGS 3630 DWS 3024 DXS 1100, 1210, 3400, 3600 Web Smart DXS-1210-12



Centrale voorraad: Ruim op voorraad, levertijd 1-2 werkdagen Artikelnummer fabrikant: DEM-311GT Ons artikelnummer: 808044 EAN : 790069248153 Categorie:

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

Link DEM-311GT. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Breedte verpakking: 74 mm, Diepte verpakking: 131 mm, Hoogte verpakking: 49 mm. Lengte transportverpakking: 36 cm, Breedte transportverpakking: 26 cm, Hoogte transportverpakking: 31 cm

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Eisen aan de omgeving

Temperatuur bij opslag-40 - 85 °C
Temperatuur, in bedrijf0 - 40 °C

Gewicht en omvang

Breedte van de verpakking74 mm
Diepte van de doos131 mm
Gewicht pakket64 g
Hoogte van de verpakking49 mm

Netwerk

NetwerkstandaardIEEE 802.3x
Overdrachtssnelheid (max)1000 Mbit/s
Soort aansluitingSFP
Vezel-optische connectorLC

Prestatie

Duplex systeemVolledig
Golflengte850 nm
Hot-swapJa
Maximaal bereik550 m
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteundJa
SFP transceiver typeVezel-optiek
SFP-zendernormSX
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteundNee

Prestatie

Vezelkabel diameters ondersteund50/125 µm

Technische details

Aantal dozen per pallet (lucht)54
Aantal dozen per pallet (zee)54
Aantal per pallet (lucht)2700 stuk(s)
Aantal per pallet (zee)2700 stuk(s)
Breedte pallet122 cm
Breedte transportverpakking26 cm
Brutogewicht transportverpakking4,2 kg
Hoeveelheid per transportverpakking50 stuk(s)
Hoogte transportverpakking31 cm
Lengte pallet102 cm
Lengte transportverpakking36 cm
Nettogewicht transportverpakking3,2 kg
Pallet brutogewicht (lucht)246,8 kg
Pallet brutogewicht (zee)246,8 kg
Pallethoogte (lucht)199 cm
Pallethoogte (zee)199 cm