Snel contact?
Bereik ons snel via Whatsapp Business

.

D-Link Transceiver multimode SFP LC 100 mbps

82,90
(€ 100,31 incl. BTW)

D-Link DEM 211 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-modus - maximaal 2 km - 1310 nm - voor DES 1210 DGS 3100-24, 3100-24P, 3100-48, 3100-48P xStack DES-3552



Centrale voorraad: Niet op voorraad, bel ons voor de levertijd Artikelnummer fabrikant: DEM-211 Ons artikelnummer: 1316498 EAN : 790069298127 Categorie:

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

D-Link SFP 100Mbps Interface Converters (Mini GBIC) zijn transceivers die switches met SFP-slots verbinden met 100Mbps-glasvezelnetwerken en zo een zeer snelle verbinding via de glasvezelkabel bieden. Dankzij de hoge prestaties is een betrouwbare gegevensoverdracht mogelijk over korte, middellange en lange afstanden voor netwerktoepassingen in gebouwen, fabrieken, universiteiten, steden en Telco-/breedbandnetwerken.

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Certificaten

CertificeringRoHS
VeiligheidFDA/CDRH, TUV, UL

Eisen aan de omgeving

Luchtvochtigheid bij opslag5 - 90 procent
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf10 - 90 procent
Temperatuur bij opslag-40 - 85 °C
Temperatuur, in bedrijf0 - 70 °C

Gewicht en omvang

Breedte van de verpakking74 mm
Diepte van de doos131 mm
Gewicht pakket64 g
Hoogte van de verpakking49 mm

Kenmerken

FormaatPlug-in

Netwerk

Bekabelingstechnologie100Base-FX
Overdrachtssnelheid (max)100 Mbit/s

Prestatie

Maximaal bereik2000 m

Technische details

Aantal dozen per pallet (lucht)54
Aantal dozen per pallet (zee)54

Technische details

Aantal per pallet (lucht)2700 stuk(s)
Aantal per pallet (zee)2700 stuk(s)
Breedte pallet122 cm
Breedte transportverpakking26 cm
Brutogewicht transportverpakking4,2 kg
Hoeveelheid per transportverpakking50 stuk(s)
Hoogte transportverpakking31 cm
Lengte pallet102 cm
Lengte transportverpakking36 cm
Nettogewicht transportverpakking3,2 kg
Pallet brutogewicht (lucht)246,8 kg
Pallet brutogewicht (zee)246,8 kg
Pallethoogte (lucht)199 cm
Pallethoogte (zee)199 cm