Snel contact?
Bereik ons snel via Whatsapp Business

.

Cisco Module/10GBASE-LR X2

2.121,90
(€ 2.567,50 incl. BTW)

Cisco - X2 transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-LR - SC/PC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm - voor Cisco 8 Catalyst 3560E, 3750E, 4500, 4948 10 ME 4924 Supervisor Engine II-Plus-10



Centrale voorraad: Niet op voorraad, bel ons voor de levertijd Artikelnummer fabrikant: X2-10GB-LR= Ons artikelnummer: 1045029 EAN : 746320894560 Categorie:

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

sco X2-10GB-LR=. Veiligheid: Laser Class 1 21CFR-1040 LN#50 7/2001; Laser Class 1 IEC60825-1. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ae. Afmetingen (BxDxH): 36 x 91 x 13,46 mm

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Certificaten

VeiligheidLaser Class 1 21CFR-1040 LN#50 7/2001; Laser Class 1 IEC60825-1

Eisen aan de omgeving

Temperatuur bij opslag-40 - 75 °C
Temperatuur, in bedrijf0 - 40 °C

Gewicht en omvang

Afmetingen (BxDxH)36 x 91 x 13,46 mm

Technische details

Voldoet aan industriestandaardenIEEE 802.3ae