Snel contact?
Bereik ons snel via Whatsapp Business

.

Cisco Refurb/Module/10GBASE-SR SFP

368,90
(€ 446,37 incl. BTW)

Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm - refurbished - voor Catalyst ESS9300 Embedded Series



Centrale voorraad: Niet op voorraad, bel ons voor de levertijd Artikelnummer fabrikant: SFP-10G-SR-RF Ons artikelnummer: 2661911 EAN : 882658404566 Categorie:

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

sco SFP-10G-SR, Refurbished. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max)10000 Mbit/s
Soort aansluitingSFP+
Vezel-optische connectorLC

Prestatie

Golflengte850 nm
Hot-swapJa

Prestatie

Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteundJa
Plug and playJa
SFP transceiver typeVezel-optiek
SFP-zendernormSR