Snel contact?
Bereik ons snel via Whatsapp Business

.

Cisco Module/10G Base-LR SFP Module

555,90
(€ 672,64 incl. BTW)

Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-LRM - LC/PC - maximaal 300 m - 1310 nm - voor Nexus 93180YC-FX, 9372PX-E



Centrale voorraad: Niet op voorraad, bel ons voor de levertijd Artikelnummer fabrikant: SFP-10G-LRM= Ons artikelnummer: 1972006 EAN : 882658167119 Categorie:

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

The Cisco 10GBASE-LRM Module supports link lengths of 220m on standard Fiber Distributed Data Interface (FDDI) grade multimode fiber (MMF). To ensure that specifications are met over FDDI-grade, OM1 and OM2 fibers, the transmitter should be coupled through a mode conditioning patch cord. No mode conditioning patch cord is required for applications over OM3.

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Eisen aan de omgeving

Temperatuur bij opslag-40 - 85 °C
Temperatuur, in bedrijf0 - 70 °C

Energie

Typisch stroomverbruik1 W

Gewicht en omvang

Gewicht75 g

Overige specificaties

Afmetingen (BxDxH)13,4 x 56,5 x 8,5 mm
Bedrijfstemperatuur, bereik32 - 158 °F
Fiber typeMMF/SMF

Overige specificaties

InterfaceSFP

Poorten & interfaces

ConnectiviteitstechnologieBedraad

Prestatie

Golflengte1310 nm
Hot-swapJa
Maximaal bereik300 m