Snel contact?
Bereik ons snel via Whatsapp Business

.

Cisco Refurb/10GBASE-LRM SFP Module Reman

160,90
(€ 194,69 incl. BTW)

Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-LRM - LC/PC - maximaal 300 m - 1310 nm - refurbished - voor Nexus 93180YC-FX, 9372PX-E



Centrale voorraad: Niet op voorraad, bel ons voor de levertijd Artikelnummer fabrikant: SFP-10G-LRM-RF Ons artikelnummer: 3473881 EAN : 882658496868 Categorie:

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

sco SFP-10G-LRM, Refurbished. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Eisen aan de omgeving

Temperatuur bij opslag-40 - 85 °C
Temperatuur, in bedrijf0 - 70 °C

Gewicht en omvang

Breedte13,4 mm
Diepte56,5 mm
Gewicht75 g
Hoogte8,5 mm

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max)10000 Mbit/s
Soort aansluitingSFP+

Netwerk

Vezel-optische connectorLC

Prestatie

Golflengte1310 nm
Hot-swapJa
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteundJa
Plug and playJa
SFP transceiver typeVezel-optiek
SFP-zendernormLRM