Snel contact?
Bereik ons snel via Whatsapp Business

.

Cisco Transceiver/QSFP 4x10G Mod SM MPO 10Km

3.111,90
(€ 3.765,40 incl. BTW)

Cisco S-Class - QSFP+ zendontvanger module - 10 GigE - 10GBase-LR - MPO - maximaal 10 km - 1310 nm



Centrale voorraad: Niet op voorraad, bel ons voor de levertijd Artikelnummer fabrikant: QSFP-4X10G-LR-S= Ons artikelnummer: 4370480 EAN : 882658849978 Categorie:

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

sco QSFP-4X10G-LR-S=. Soort aansluiting: QSFP

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Netwerk

Soort aansluitingQSFP