Snel contact?
Bereik ons snel via Whatsapp Business

.

Cisco Transceiver/40GBase-SR4 QSFP Module MPO

1.807,90
(€ 2.187,56 incl. BTW)

Cisco - QSFP+ zendontvanger module - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-SR4 - MPO meervoudige modus - maximaal 150 m - 850 nm - voor Cisco 1-port 40, 2-port 40 Nexus 2248PQ 10, 3016, 3064, 6001, 93108, 93180, 9336, 9372



Centrale voorraad: Ruim op voorraad, levertijd 1-2 werkdagen Artikelnummer fabrikant: QSFP-40G-SR4= Ons artikelnummer: 2501607 EAN : 882658439759 Categorie:

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

sco QSFP-40G-SR4=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit/s, Soort aansluiting: QSFP+. Certificering: MSA

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Certificaten

CertificeringMSA

Eisen aan de omgeving

Luchtvochtigheid bij opslag10 - 85 procent
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf10 - 80 procent
Temperatuur bij opslag-40 - 85 °C
Temperatuur, in bedrijf0 - 70 °C

Netwerk

Bekabelingstechnologie40GBASE-SR4
Overdrachtssnelheid (max)40000 Mbit/s
SFP transceiver typeSR
Soort aansluitingQSFP+
Vezel-optische connectorLC

Prestatie

Auto MDI/MDI-XJa
Golflengte850 nm
Maximaal bereik150 m
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteundJa
SFP transceiver typeVezel-optiek
SFP-zendernormSR
Soort kabelVezel-optiek
Vezelkabel diameters ondersteund50/125 µm