Snel contact?
Bereik ons snel via Whatsapp Business

.

Cisco Gigabit ENet/SX Mini-GBIC SFP Transc

82,90
(€ 100,31 incl. BTW)

Cisco Small Business MGBSX1 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC - voor 250 Series Small Business SF110, SF112, SF350, SF352, SG110, SG250, SG300, SG350, SG355



Centrale voorraad: Ruim op voorraad, levertijd 1-2 werkdagen Artikelnummer fabrikant: MGBSX1 Ons artikelnummer: 1319030 EAN : 745883558766 Categorie:

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

sco Gigabit SX Mini-GBIC SFP. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm. Fiber type: MMF

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Eisen aan de omgeving

Luchtvochtigheid bij opslag5 - 90 procent
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf0 - 85 procent
Temperatuur bij opslag-20 - 70 °C
Temperatuur, in bedrijf0 - 40 °C

Overige specificaties

Fiber typeMMF

Poorten & interfaces

ConnectiviteitstechnologieBedraad

Prestatie

Golflengte850 nm
Maximaal bereik550 m