Snel contact?
Bereik ons snel via Whatsapp Business

.

Cisco Ethernet/Gigabit LH-mini-GBIC Tranceiver

155,90
(€ 188,64 incl. BTW)

Cisco Small Business MGBLH1 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LH - LC - maximaal 40 km - 1310 nm - voor 250 Series Small Business SF110, SF112, SF350, SF352, SG110, SG250, SG300, SG350, SG355



Centrale voorraad: Ruim op voorraad, levertijd 1-2 werkdagen Artikelnummer fabrikant: MGBLH1 Ons artikelnummer: 1319029 EAN : 4260039342748 Categorie:

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

sco Gigabit LH Mini-GBIC SFP. Golflengte: 1300 nm. Afmetingen (BxDxH): 85 x 134 x 56 mm

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Eisen aan de omgeving

Luchtvochtigheid bij opslag5 - 90 procent
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf0 - 85 procent
Temperatuur bij opslag-20 - 70 °C
Temperatuur, in bedrijf0 - 40 °C

Overige specificaties

Afmetingen (BxDxH)85 x 134 x 56 mm

Prestatie

Golflengte1300 nm