Snel contact?
Bereik ons snel via Whatsapp Business

.

Cisco Refurb/1000 Base-T SFP

70,90
(€ 85,79 incl. BTW)

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - refurbished - voor Catalyst 2970G, 3560, 3560E, 3560G, 3560X, ESS9300



Centrale voorraad: Niet op voorraad, bel ons voor de levertijd Artikelnummer fabrikant: GLC-T-RF Ons artikelnummer: 1399621 EAN : 882658166129 Categorie:

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

1000 Base-T SFP RF

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Certificaten

CertificeringCE, RoHS, MSA

Eisen aan de omgeving

Luchtvochtigheid bij opslag10 - 85 procent
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf10 - 80 procent
Temperatuur bij opslag-40 - 85 °C
Temperatuur, in bedrijf0 - 70 °C

Gewicht en omvang

Breedte13 mm
Diepte50,8 mm
Hoogte13 mm

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten1 stuk(s)
GebruikershandleidingJa
GebruiksaanwijzingJa

Netwerk

Ethernet interface type100 Gigabit Ethernet

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max)1000 Mbit/s
Soort aansluitingSFP
Vezel-optische connectorLC

Prestatie

Auto MDI/MDI-XJa
Compatibele productenCatalyst 2970G-24, 3560-12, 3560-24, 3560-48, 3560E-12, 3560E-24, 3560E-48, 3560G-24, 3560G-48, 3560X-24, 3560X-48, 3750-24
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteundJa
Plug and playJa
SFP transceiver typeVezel-optiek
SFP-zendernormLR
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteundJa
Vezelkabel diameters ondersteund9/125 µm