Snel contact?
Bereik ons snel via Whatsapp Business

.

Cisco Multi-Mode Rugged SFP 1000Mbps

280,90
(€ 339,89 incl. BTW)

Cisco Rugged SFP - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC/PC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm - voor Cisco 2010, 2520, 3270 Aironet 1522 Catalyst 2960 Industrial Ethernet 30XX MWR 2941



Centrale voorraad: Niet op voorraad, bel ons voor de levertijd Artikelnummer fabrikant: GLC-SX-MM-RGD= Ons artikelnummer: 1749565 EAN : 882658074189 Categorie:

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

sco GLC-SX-MM-RGD. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m. Interface: SFP, Aansluiting(en): LC/PC, Fiber type: MMF

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf-40 - 85 ┬░C

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max)1000 Mbit/s

Overige specificaties

Aansluiting(en)LC/PC
Bekabelingstechnologie1000BASE-SX
Fiber typeMMF

Overige specificaties

InterfaceSFP

Poorten & interfaces

ConnectiviteitstechnologieBedraad

Prestatie

Maximaal bereik550 m
Plug and playJa