Snel contact?
Bereik ons snel via Whatsapp Business

.

Cisco Refurb/1000BASE-LX/LH SFP xcver mod MMF

325,90
(€ 394,34 incl. BTW)

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC/PC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm - refurbished - voor Cisco 4451 Catalyst 29XX Integrated Services Router 11XX Nexus 93180, 93XX UCS 62XX



Centrale voorraad: Niet op voorraad, bel ons voor de levertijd Artikelnummer fabrikant: GLC-LH-SMD-RF Ons artikelnummer: 3358713 EAN : 882658546334 Categorie:

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

sco GLC-LH-SMD, Refurbished. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max)1000 Mbit/s
Soort aansluitingSFP
Vezel-optische connectorLC

Prestatie

Golflengte1300 nm