Snel contact?
Bereik ons snel via Whatsapp Business

.

Cisco 100BASE-FX SFP for Ports f DSBU Switche

158,90
(€ 192,27 incl. BTW)

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-modus - maximaal 2 km - 1310 nm - voor Catalyst 2960, 2960G, 2960S, 2970G, 3560, 3560E, 3560G, 3560V2, 3560X, 3750, 3750G



Centrale voorraad: Niet op voorraad, bel ons voor de levertijd Artikelnummer fabrikant: GLC-GE-100FX= Ons artikelnummer: 991842 EAN : 746320977003 Categorie:

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

sco GLC-GE-100FX=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Typisch stroomverbruik: 1,5 W

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Eisen aan de omgeving

Temperatuur bij opslag-40 - 85 °C
Temperatuur, in bedrijf0 - 70 °C

Energie

Typisch stroomverbruik1,5 W

Netwerk

Bekabelingstechnologie100BASE-FX
Fibre channel-poorten2
NetwerkstandaardIEEE 802.3ab
Overdrachtssnelheid (max)1000 Mbit/s
Soort aansluitingSFP

Netwerk

Vezel-optische connectorLC

Prestatie

Golflengte1310 nm
Maximaal bereik2000 m
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteundJa
SFP transceiver typeVezel-optiek
Soort kabelVezel-optiek