Snel contact?
Bereik ons snel via Whatsapp Business

.

Cisco Module/100Base-FX SFP f FE port

131,90
(€ 159,60 incl. BTW)

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multi-modus - maximaal 2 km - 1310 nm - voor Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48, 3560, 3560-12



Centrale voorraad: Niet op voorraad, bel ons voor de levertijd Artikelnummer fabrikant: GLC-FE-100FX= Ons artikelnummer: 1033317 EAN : 746320980546 Categorie:

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

sco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Fiber type: MMF, Power budget: -31 dB

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Overige specificaties

Fiber typeMMF
Power budget-31 dB

Prestatie

Golflengte1310 nm

Prestatie

Maximaal bereik2000 m