Snel contact?
Bereik ons snel via Whatsapp Business

.

Cisco Base/1000 BX SFP-1490NM 2 Channel

1.364,90
(€ 1.651,53 incl. BTW)

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-BX-D - maximaal 10 km - 1490 nm



Centrale voorraad: Niet op voorraad, bel ons voor de levertijd Artikelnummer fabrikant: GLC-2BX-D= Ons artikelnummer: 2518984 EAN : 882658356797 Categorie:

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

sco 1000BASE-BXD, SFP, SMF, 1490-nm TX/1310-nm RX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: MSA. Ingangsspanning: 3.3 V

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Certificaten

CertificeringMSA
RoHS complianceJa

Eisen aan de omgeving

Luchtvochtigheid bij opslag10 - 80 procent
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf10 - 80 procent
Temperatuur bij opslag-40 - 85 °C
Temperatuur, in bedrijf0 - 70 °C

Energie

Ingangsspanning3.3 V

Netwerk

NetwerkstandaardIEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u
Overdrachtssnelheid (max)1000 Mbit/s
Soort aansluitingSFP
Vezel-optische connectorLC

Prestatie

Auto MDI/MDI-XJa
Golflengte1490 nm
Hot-swapJa
Maximaal bereik10000 m
Plug and playJa
SFP transceiver typeVezel-optiek
SFP-zendernormBX
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteundJa
Vezelkabel diameters ondersteund9/125 µm