Snel contact?
Bereik ons snel via Whatsapp Business

.

Cisco 10G Line Extender for FEX

600,90
(€ 727,09 incl. BTW)

Cisco Fabric Extender Transceiver - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 10 GigE / LC/PC multi-modus - maximaal 100 m - 850 nm - voor Nexus 2148T, 2224TF, 2224TP, 2232PP 10GE, 2248TP



Centrale voorraad: Niet op voorraad, bel ons voor de levertijd Artikelnummer fabrikant: FET-10G= Ons artikelnummer: 2806882 EAN : 882658360763 Categorie:

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

sco FET-10G=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Compatibele producten: Nexus 2148T, 2224TF, 2224TP, 2232PP, Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Certificaten

CertificeringMSA

Eisen aan de omgeving

Luchtvochtigheid bij opslag10 - 85 procent
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf10 - 80 procent
Temperatuur bij opslag-40 - 85 °C
Temperatuur, in bedrijf0 - 70 °C

Gewicht en omvang

Breedte13,4 mm
Diepte56,5 mm
Hoogte8,5 mm

Netwerk

NetwerkstandaardIEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max)10000 Mbit/s
Soort aansluitingSFP

Prestatie

Auto MDI/MDI-XJa
Compatibele productenNexus 2148T, 2224TF, 2224TP, 2232PP
Hot-plug ondersteuningJa
Maximaal bereik100 m
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteundJa
SFP transceiver typeVezel-optiek