Snel contact?
Bereik ons snel via Whatsapp Business

.

Cisco 8 Gbps Fibre Channel LW SFP+LC

1.302,90
(€ 1.576,51 incl. BTW)

Cisco - SFP+ transceivermodule - 8Gb glasvezelkanaal (LW) - glasvezel - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm - voor MDS 9509 Fibre Channel Director, 9509 Multilayer Director, 9513 Multilayer Director



Centrale voorraad: Niet op voorraad, bel ons voor de levertijd Artikelnummer fabrikant: DS-SFP-FC8G-LW= Ons artikelnummer: 2008488 EAN : 882658204753 Categorie:

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

sco DS-SFP-FC8G-LW=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 8000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Compatibele producten: Cisco MDS 9000. Breedte: 8,5 mm, Diepte: 55,2 mm, Hoogte: 13,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Eisen aan de omgeving

Luchtvochtigheid bij opslag10 - 85 procent
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf10 - 80 procent
Temperatuur bij opslag-40 - 85 °C
Temperatuur, in bedrijf0 - 40 °C

Gewicht en omvang

Breedte8,5 mm
Diepte55,2 mm
Hoogte13,8 mm

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten1 stuk(s)

Netwerk

Fibre channel-poorten1
Overdrachtssnelheid (max)8000 Mbit/s
SFP transceiver typeLW
Soort aansluitingSFP+
Vezel-optische connectorLC

Prestatie

Compatibele productenCisco MDS 9000
Golflengte1310 nm
Hot-swapJa
Kleur van het productRoestvrijstaal
Maximaal bereik10000 m
Plug and playNee
SFP transceiver typeVezel-optiek
SFP-zendernormLW
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteundJa
Soort kabelVezel-optiek
Vezelkabel diameters ondersteund9/125 µm

Technische details

Ethernet LANNee