Snel contact?
Bereik ons snel via Whatsapp Business

.

Cisco NETACC/EtherN/Gigabit/CWDM/1590+NM.SFP

2.466,90
(€ 2.984,95 incl. BTW)

Cisco CWDM SFP - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 2Gb Fibre Channel - CWDM - LC/PC enkele modus - 1590 nm - voor Cisco 38XX, 7301, 7301 VAM2+ Catalyst 29XX, 3560, 3750 ME 4924, 6524



Centrale voorraad: Niet op voorraad, bel ons voor de levertijd Artikelnummer fabrikant: CWDM-SFP-1590= Ons artikelnummer: 978751 EAN : 746320878652 Categorie:

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

sco CWDM 1590-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel. Kleur van het product: Rood. Overdrachtssnelheid: 2 Gbit/s, Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Bekabelingstechnologie: 1000Base-X. Aansluitingen: SFP

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Eisen aan de omgeving

Temperatuur bij opslag-40 - 85 °C
Temperatuur, in bedrijf0 - 50 °C

Kenmerken

Kleur van het productRood

Kleur

Kleur van het productRood

Netwerk

Bekabelingstechnologie1000Base-X
Datalink-protocollenGigabit Ethernet

Netwerk

Overdrachtssnelheid2 Gbit/s

Poorten & interfaces

AansluitingenSFP

Technische details

InternJa
Technische detailsOptical Input Wavelength 1590 nm
Safety: Laser Class I 21CFR1040
Voldoet aan industriestandaardenIEEE 802.3z, FC-PI 10.0