Lenovo 1m IBM QSFP+-to-QSFP+cable

277,90
(€ 336,26 incl. BTW)

BNT 40Gb QSFP+ Direct Attach Cable - Netwerkkabel - QSFP+ naar QSFP+ - 1 m - voor BNT RackSwitch G8264F, RackSwitch G8264R



Centrale voorraad: Niet op voorraad, bel ons voor de levertijd Artikelnummer fabrikant: 49Y7890 Ons artikelnummer: 2342613 EAN : 883436107501 Categorie: server accessoires

CDM-iT kan de juistheid van de afbeelding en specificaties niet garanderen. Afbeeldingen en productspecificaties worden beschikbaar gesteld door derden.

Indien u twijfels heeft over de juistheid kunt u altijd contact met ons opnemen.

QSFP+ provides flexible connectivity for 40Gb Ethernet. For 40Gb-to-40Gb connectivity, clients can use QSFP+ Direct Attach Cables up to 7 meters. For 40Gb connectivity over longer distances, use a QSFP+ transceiver and QSFP+ MTP optical cables. To increase the number of available 10Gb ports, use QSFP+ DAC Break Out Cables to split out each 40Gb port and connect up to four 10Gb SFP+ external ports using copper or leverage the eSR4 Transceiver and 40G eSR4 MTP-4xLC OM3 MMF Breakout Cables for distances up to 300 meters. For 40Gb connectivity over longer distances, use a QSFP+ transceiver and QSFP+ MTP optical cables.

Disclaimer
CDM-iT is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

data storage devices

Aansluiting 1QSFP+
Aansluiting 2QSFP+
Lengte snoer1 m

data storage devices

Overdrachtssnelheid40 Gbit/s